SKETCHNOTING – NARYSUJ SWOJE NOTATKI

Zapraszamy Cię do poznania innowacyjnego sposobu robienia notatek. Sketchnoting jest metodą przyspieszającą proces zapamiętywania dzięki przenoszeniu informacji za pomocą grafiki, czyli ręcznie wykonywanych prostych rysunków. Jest to wizualny system notowania, niezwykle efektywny dla zapamiętywania.

Dla kogo?

– dla nauczycieli – zwiększysz atrakcyjność lekcji, poznasz wizualne przykuwacze uwagi, rozwiniesz wyobraźnię swoich uczniów;

– dla studentów, uczniów – podniesiesz efektywność notowania i zapamiętywania;

– dla Ciebie – poznasz połączenie świetnej zabawy i efektywnej nauki.

TERMIN: 28 maja, 18:00-21:00

lub telefonicznie: tel. 605 277 570

CENA: 190 zł

Kwotę w wysokości 190 zł prosimy wpłacić na konto: 22 1240 5497 1111 0010 7774 6750

W tytule przelewu prosimy o wpisanie:

“Imię i nazwisko lub nazwa placówki – Notatki”

Opłaty należy dokonać po wysłaniu zgłoszenia. Liczba miejsc jest ograniczona.

MIEJSCE: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Skrzydła ul. Jutrzenki 24 Lublin

PROWADZĄCA:

Agnieszka Jeleń – jestem projektantką wnętrz od ponad dwudziestu lat. Moja postawa to zakręcona pasjonatka, ciekawa wszelkich nowości, kochająca targi i wystawy związane z designem. Pracuję z poszanowaniem tradycji, kultury danego miejsca, jednak przede wszystkim z uwagą i troską wsłuchuję się w potrzeby ludzi, z którymi pracuję. Człowiek jest dla mnie najważniejszy. Przez rok byłam wykładowcą kursu dla projektantów wnętrz w szkole „Żak” w Chełmie. Posiadam kurs pedagogiczny. Jako absolwentka Szkoły Trenerów Progress w Lublinie uzyskałam certyfikat VCC. Jestem czynnym handlowcem od 30 lat i to doświadczenie wykorzystuję w pracy z klientami.