Nie szukaj szczęścia. Twórz je.

Niejednokrotnie w naszym życiu szukamy szczęścia. Będę szczęśliwa GDY: osiągnę awans, będę mogła podróżować, zacznę lepiej zarabiać… I lista naszych „GDY” może się nie kończyć.

Ten warsztat będzie przestrzenią na spotkanie ze sobą i innymi kobietami. Przestrzenią na szukanie odpowiedzi, zrozumienia i zobaczenia innej perspektywy.

Czasem można usłyszeć od osób starszych: „Żałuje, że nie pozwoliłem sobie na szczęście”. Jak zacząć to robić? Czy można nauczyć się go doświadczać? Czy ważne jest osiągnięcie celu, czy to, co dzieje się „po drodze” do niego?

Ten warsztat jest po to:

– by coraz bardziej doceniać najprostsze chwile w swojej codzienności i aby tym momentom nadać ważność,

– rozwijać umiejętność odczuwania szczęścia jako trwałego zadowoleniem z naszego życia,

– by rozwijać umiejętność kierowania swojej uwagi na dobro, które jest obecne w codzienności,

– poczuć harmonię i równowagę na co dzień.

TERMIN: 28 maja, godz. 17:00-20:00

CENA: 260 zł

Kwotę w wysokości 260 zł prosimy wpłacić na konto: 22 1240 5497 1111 0010 7774 6750

W tytule przelewu prosimy o wpisanie: “Imię i nazwisko – Szczęście”.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc opłaty należy dokonać po wysłaniu zgłoszenia.

MIEJSCE: Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące Altum w Lublinie, Al. Racławickie 8, piętro II, sala nr 5, winda B.

PROWADZĄCE:

Urszula Mamcarz – jestem żoną wspaniałego męża, z którym wspólnie przemierzamy życiową drogę; mamą pełnej pasji 7 letniej Natalii; pedagogiem specjalnym: oligofrenopedagogiem, tyflopedagogiem, pedagogiem przedszkolnym, terapeutą pedagogicznym, psychoterapeutką w trakcie szkolenia. Wspieram Rodziców m.in. w relacjach rodzinnych, wychowywaniu, rozwoju, zrozumieniu świata dziecięcego oraz odnalezieniu się w rodzicielstwie. Pracuję z nauczycielami i specjalistami. Diagnozuję dzieci i młodzież w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej pod względem trudności szkolnych. Uwielbiam pracować z ludźmi, tworzyć kreatywne wspierające projekty, działam w mediach społecznościowych w tematach parentingowych, samorozwoju, doceniania dnia codziennego. Kocham naturę, sport i książki.

dr Monika Iwanek – jestem trenerem i historykiem sztuki, od 13 lat prowadzę szkolenia z kompetencji miękkich, jestem współautorką „Kalendarza Przytulności”, nagrywam podcasty. Jestem żoną i mamą czwórki dzieci. Uwielbiam podróżować, czytać i kilometrami włóczyć się po górach.