Zapraszamy na warsztat pracy z ciałem metodą uwalniania napięcia TRE® (Tension and Trauma Releasing Exercises). Jest to technika pracy z ciałem, która wykorzystuje naturalny instynkt drżenia jako mechanizmu zdrowienia po napięciach emocjonalnych czy nawet traumie.

Celem warsztatu jest nauczenie się podstawowych ćwiczeń TRE® oraz zastosowania metody w celu redukcji napięcia mięśniowego.

Korzyści: poczujesz pierwsze efekty relaksacji i uwalniania stresu, co może przyczynić się do poprawy samopoczucia i łagodzenia objawów napięcia fizycznego oraz emocjonalnego.

TERMIN: 1 lipca, 18:00-20:00

Zapisy przyjmujemy również telefonicznie: 605 277 570

CENA: 150 zł

Kwotę w wysokości 150 zł prosimy wpłacić na konto

22 1240 5497 1111 0010 7774 6750

W tytule przelewu prosimy o wpisanie: “Imię i nazwisko – Ciało”.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc opłaty należy dokonać po wysłaniu zgłoszenia.

MIEJSCE: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna SKRZYDŁA, ul. Jutrzenki 24 w Lublinie

PROWADZĄCA:

Marta Nadulska – jestem pasjonatką zdrowia i dobrostanu psychicznego. Od 2020 roku zagłębiam się w metodzie TRE®, która pozwala uwolnić stres i napięcie z ciała. Moja praktyka opiera się na holistycznym podejściu, które obejmuje aspekty fizyczne i emocjonalne. Dzięki TRE® możesz zadbać o siebie i dążyć do wzmocnienia równowagi i harmonii w swoim życiu, poczuć ulgę i odprężenie. Z wielką radością wspólnie z Tobą przejdę przez tą drogę.